Tento blog je AUTORSKÝ kopíruj s ikonou. Najdeš ji v menu :)

Klidně všem hlásnu, ale pouze pokud napíšete do REKLAM jinak nereaguji.
Prosím jukněte na můj e-shop: http://ab-shop.blog.cz

Září 2011

2. KOLO FOTOSOUTEZE

20. září 2011 v 19:35 | AnDyNkA |  Soutěže
JE TU DRUHÉ KOLO FOTOSOUTĚŽE!!!

THEMA = MŮJ SEN

potvá od 20.9 do 27.9


1) Ivuše
POPISEK: Mám mnoho snů, ale jeden z nich je takový; chci zůstat taková, jaká jsem. Zůstat stejně praštěná a stále milovat metal. :)


2) ROSIEPOPISEK: No.. asi to je trochu od věci.. Přiznám se, že původně jsem měla v plánu vyfotit se za bicíma, protože to je jeden z mých velkých snů, a splnil se.. bohužel, bicí nedorazily včas, takže jsem na rychlo naškrábala ten text (nevím, jak mě to napadlo.. asi jsem to už dřív někde četla) a aby to nebyl jen papír (protože to by bylo od tématu), přidala jsem k tomu moje milované paličky jako symbol mého snu..


3) ANCEE
POPISEK: Lezu za svým snem ve dne, i v noci.

Studentka či žena v domácnosti?

16. září 2011 v 16:42 | AnDyNkA |  Zamyšlení nad...
Jde to vůbec skloubit dohromady?

Tuto otázku si pokládám víc než často. Dá se zvládnout škola denním studiem a přitom se ještě starat o domácnost a o přítele? Je to určitě sporné. Názory na toto téma se mohou různit, podle mě závisí hodně na situaci, vztahu těch dvou ( aby třeba přítel pomáhal a tak) a také na přístupu studentky k faktu být ženou v domácnosti při škole.
Ptáte se proč o tom píšu??
Hádáte správně, píšu o sobě. Hodně o tom teď přemýšlí, spíše skoro neustále. Víte moje máma mi toho v domácnosti moc neukázala, ani vařit mě nenaučila takže ze mě je spíše takový samouk. Zkrátka v kostce, nevyšla mi zkouška z chemie na VOŠ a tak jsem se rozhodla zopakovat si ročník. Jasně nejsem první ani poslední. Tak proč se to tím ale celé zhatilo? Celý můj život je v trapu a to kvůli jednomu zlému člověku! Mámin přítel (otčím) u kterého bydlím mi oznámil ( respektive mě vyřval), že když nepůjdu makat do práce, tak mě vyhodí z baráku. A tak se taky stalo. Šla jsem zpět do školy a teď s mámou hledám pronájem. A s přítelem se kterým budu v tom bytě bydlet, bude mi aky pomáhat s financemi (ještě že ho mám moc mi v této situaci pomáhá). Jenže já z toho mám strach necítím se ještě připravená se postarat sama o sebe natož ještě o nás dva. Ano bude super když budem spolu a jen sami dva, ale já se bojím. Bojím se toho, že to nedokážu, že to nezvládnu se o nás postarat. Vždyť pomalu ani nevím co taková žena v domácnosti všecko dělá...